Reklama

Reklama

Miasto znów dopłaci mieszkańcom, ruszył nabór wniosków. W zeszłym roku skorzystało na tym ponad 20 gospodarstw

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Miasto znów dopłaci mieszkańcom, ruszył nabór wniosków. W zeszłym roku skorzystało na tym ponad 20 gospodarstw  - Zdjęcie główne

Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie dla mieszkańców Kutna na podłączeń budynków do zbiorczego systemu kanalizacji | foto poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kolejni mieszkańcy Kutna mogą skorzystać programu w sprawie dofinansowania podłączeń budynków do zbiorczego systemu kanalizacji. Nabór wniosków rusza już w 1 kwietnia.

Reklama

Już od piątku (01.04) rusza nabór wniosków do kolejnej edycji 

- Mieszkańcy mogą wnioskować o dotację pokrywającą 50 procent poniesionych kosztów całkowitych wykonania przyłącza kanalizacyjnego, ale wsparcie finansowe udzielone przez Miasto nie może przekroczyć 3 000 zł. O dotację nie mogą się ubiegać mieszkańcy, którzy przed złożeniem wniosku zakończyli już inwestycję przyłączania do kanalizacji sanitarnej – wyjaśnia Joanna Walczak z wydziału Ochrony Środowiska UM Kutno.

Warto się spieszyć, bo wnioski będą rozpatrywane według kolejności ich złożenia. Wnioski należy składać w Wydziale Ochrony Środowiska w UM Kutno od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30. Przyjmowanie zgłoszeń mieszkańców potrwa do 31 lipca. Rozliczenie dotacji musi nastąpić w terminie do 30 grudnia roku, w którym przyznana została dotacja.

Tylko w ubiegłym roku z dotacji skorzystały 24 gospodarstwa domowe, które otrzymały łącznie prawie 70 tysięcy złotych. Więcej informacji na temat programu można uzyskać dzwoniąc pod numer 24 253 12 54.

Info: UM Kutno

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy