Reklama

Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie?

Opublikowano:
Autor:

Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przedstawiciele organizacji pozarządowych zwrócili się z wnioskiem do Prezydenta Miasta Kutno o utworzenie Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie. Prezydent Miasta powołał zespół roboczy, w skład którego wchodzili przedstawiciele samorządu oraz organizacji pozarządowych.Zadaniem zespołu było przygotowanie projektu uchwały Rady Miasta Kutno w sprawie określenia trybu powoływania członków oraz organizacji i trybu działania Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie.

W związku z powyższym, w dniach 16 - 29 maja 2013 roku przeprowadzone zostaną konsultacje projektu uchwały Rady Miasta Kutno w sprawie określenia trybu powoływania członków oraz organizacji i trybu działania Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kutnie.

Celem konsultacji jest uzyskanie opinii organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, prowadzących działalność na terenie Miasta Kutno, w zakresie treści w/w projektu.

Projekt uchwały został zamieszczony na stronie Biuletynu Informacji Publicznej w zakładce Organizacje pozarządowe – konsultacje, na stronie internetowej Urzędu Miasta Kutno um.kutno.pl – w zakładce Organizacje pozarządowe - komunikaty oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta Kutno, Pl. Marsz. J. Piłsudskiego 18.

Organizacje pozarządowe zainteresowane wyrażeniem opinii w sprawie konsultowanego projektu mogą składać je w formie pisemnej w kancelarii Urzędu Miasta Kutno do dnia 29 maja 2013 roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE