Reklama

Reklama

Mieszkańcy chcą, by stanęła tu siłownia plenerowa. Pismo trafiło do prezydenta

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/archiwum KCI

Mieszkańcy chcą, by stanęła tu siłownia plenerowa. Pismo trafiło do prezydenta - Zdjęcie główne

Mieszkańcy Łąkoszyna chcą, by na osiedlu powstała siłownia plenerowa | foto poglądowe/archiwum KCI

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Czy w Kutnie pojawi się kolejna siłownia pod chmurką? Tego życzyliby sobie mieszkańcy Łąkoszyna, którzy złożyli już podpisy pod pomysłem, a interpelacja w tej sprawie trafiła do prezydenta Kutna.

Reklama

Siłownia plenerowa miałaby powstać przy placu zabaw "Słoneczko" u zbiegu ulic Broniewskiego i Limanowskiego. Sprawą zajęła się radna miejska, Beata Włodarczyk, która skierowała do prezydenta Zbigniewa Burzyńskiego interpelację w imieniu mieszkańców. 

- Sprawność fizyczna jest niezwykle ważna w kształtowaniu zdrowia. Trzeba i należy dać impuls i możliwości do zmiany trybu życia. Siłownie zewnętrzne są idealnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy chcą dbać o zdrowie, a ich zaletą jest ogólna dostępność - argumentuje radna. 

Jak zaznacza, pomysł cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Łąkoszyna.

- Proszę o zamontowanie urządzeń do ćwiczęń przy już istniejącym placu zabaw dla dzieci "Słoneczko". Proszę oczywiście jeśli będą na to środki finansowe o poprawę już istniejących zabawek dla dzieci lub wymianę na nowe w miarę możliwości - pisze radna Beata Włodarczyk. 

Jeśli prezydent przychyli się do prośby mieszkańców, byłaby to kolejna siłownia pod chmurką w naszym mieście. W ostatnich latach takie punkty pojawiły się m.in w Parku Wiosny Ludów, na Alejach ZHP, przy ul. Rejtana, czy przy ul. Wybickiego i Kasztanowej. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy