Reklama

Reklama

Szykują zmiany na jednym z kutnowskich osiedli. Teraz są krzaki, wkrótce będzie… [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jedno z kutnowskich osiedli wkrótce nieco zmieni swój wygląd. Teren obecnie niezagospodarowany zmieni się nie do poznania.

Reklama

Chodzi o osiedle bloków przy ulicy Granicznej. Mieszkańcy tych okolic Kutna wkrótce będą mogli spędzać wolny czas na terenach zielonych.

Tuż obok bloku numer 17 powstanie zielony skwer. To oznacza, że to miejsce całkowicie zmieni swój wygląd. Powierzchnia skweru ma wynosić około 2 tys. metrów kwadratowych. 

Prace porządkowe już ruszyły, co widać na zdjęciach w galerii.

- Dziękuję Panu Prezydentowi Zbigniewowi Burzyńskiemu za wsparcie oraz wyrażenie zgody na to fajne przedsięwzięcie – komentuje radny Łukasz Walczak, który poinformował o tym przedsięwzięciu.

O szczegóły zapytaliśmy Urząd Miasta w Kutnie. Dowiadujemy się, że obecnie trudno oszacować koszt tego zadania, ponieważ wszystko wciąż znajduje się na etapie projektowania.

- Prace obejmować będą uporządkowanie terenu, budowę alejki wraz z montażem ławek i koszy. Na wspomnianym terenie pojawią się nowe nasadzenia – drzewa – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta w Kutnie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy