Reklama

Reklama

Mieszkańcy od wczoraj bez dostaw wody. "Nie wiadomo jak długo to potrwa"

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mieszkańcy powiatu kutnowskiego od wczoraj pozbawieni są dostaw wody. Z najnowszych informacji wynika, że usuwanie awarii wciąż trwa i póki co nie wiadomo kiedy wszystko wróci do normy.

Reklama

Awaria wodociągów, kilka miejscowości bez wody

Pierwszy komunikat w tej sprawie pojawił się wczoraj po godzinie 13. Władze Gminy Łanięta poinformowały wówczas, że od godziny 21 w związku z awarią sieci wodociągowej w miejscowości Suchodębie planowane były przerwy w dostawach wody w miejscowościach: Suchodębie, Klonowiec Wielki, Chruścinek, Chrosno, Bronisławów, Świeciny oraz Świecinki.

W pierwszej informacji przekazano, że przywrócenie dostaw wody zaplanowane zostało na dziś na godzinę 14. Władze poprosiły także mieszkańców o zaopatrzenie się w zapasy wody i przeprosiły mieszkańców na utrudnienia powstałe w wyniku awarii.

Kolejna informacja z gminy

Dziś rano Gmina Łanięta wystosowała kolejny komunikat. Poinformowano w nim, ze w związku z awarią wspomnianej wcześniej sieci do godziny 14.00 planowana jest przerwa w dostawie wody w miejscowościach: Suchodębie, Klonowiec Wielki, Chruścinek, Chrosno, Bronisławów, Świeciny oraz Świecinki. 

- Dodatkowo, przerwa w dostawie wody wystąpi również w miejscowości Łanięta (od marketu Dino w kierunku Suchodębia). Prosimy mieszkańców w/w miejscowości o zaopatrzenie się w zapasy wody. Za utrudnienia powstałe w wyniku awarii przepraszamy! – poinformował wójt Łaniąt, Tomasz Szczęsny.

"Nie wiadomo, jak długo potrwa usuwanie awarii"

Z kolei dziś po godzinie 14 pojawiła się już trzecia informacja na ten temat.

- Przedłużają się prace związane z awarią sieci wodociągowej w miejscowości Suchodębie. W związku z tym w miejscowościach: Suchodębie, Klonowiec Wielki, Chruścinek, Chrosno, Bronisławów, Świeciny, Świecinki, Łanięta (od marketu Dino w kierunku Suchodębia) mogą występować utrudnienia z dostępem do wody — na razie nie wiadomo, jak długo potrwa usuwanie awarii – informuje wójt T. Szczęsny.

Władze apelują o cierpliwość i kolejny raz przepraszają za utrudnienia. O rozwoju sytuacji będziemy informować.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy