Reklama

Reklama

Mieszkańcy powiatu na celowniku. Są poszukiwani Europejskim Nakazem Aresztowania [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jeden mężczyzna z Kutna i jeden z Żychlina są poszukiwani nie tylko na podstawie wystawionych listów gończych, ale też Europejskich Nakazów Aresztowania. Jakich przestępstw mieli się dopuścić?

Reklama

Policjanci z Kutna na podstawie wystawionych listów gończych poszukują kilkudziesięciu osób, które na swoich kontach mają różnorodne przestępstwa. Znajdziemy tam rozboje, kradzieże, kradzieże z włamaniem, podrabianie dokumentów, przestępstwa narkotykowe, czy oszustwa.

Dziś skupiamy się na tych osobach, które są poszukiwane także na podstawie Europejskich Nakazów Aresztowania. Mowa o dwóch mężczyznach – jeden z nich to mieszkaniec Kutna, drugi Żychlina. 

Pierwszy z nich to Marek Kucharski za którym list gończy wydał Sąd Rejonowy w Kutnie. To osoba poszukiwana również Europejskim Nakazem Aresztowania, a czynem, którego miał się dopuścić było oszustwo.

  • Marek Kucharski
  • ur. 13.12.1955 rok
  • zam. Kutno
 

Drugim mężczyzną jest Grzegorz Lewianiak poszukiwany na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania i listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Kutnie za podrabianie dokumentów.

  • Grzegorz Lewaniak
  • ur. 25.05.1972 rok
  • zam. Żychlin
 

Zdjęcia poszukiwanych osób znajdziesz w galerii. Osoby które posiadają informację na temat miejsca pobytu osoby poszukiwanej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kutnie, ul. Toruńska 14 lub telefonicznie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy