Reklama

Mieszkasz na kutnowskim osiedlu? Uważaj na oszustów, podają się za pracowników spółdzielni!

Opublikowano:
Autor:

Mieszkasz na kutnowskim osiedlu? Uważaj na oszustów, podają się za pracowników spółdzielni! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mieszkanka naszego miasta ostrzega przez oszustami. Z jej relacji wynika, że dwóch mężczyzn podaje się za pracowników administracji spółdzielni mieszkaniowej Pionier.

Kobieta o wszystkim alarmuje za pośrednictwem facebooka. Poprosiła również naszą redakcję o nagłośnienie tej sprawy.

Mężczyźni mają informować o wymianie drzwi wejściowych do mieszkania. Informują przy tym, że prace prowadzi spółdzielnia oraz o tym, że nie dostali informacji od właściciela o zgodzie na wymianę drzwi.

- Po rozmowie z administracją wiem, ze spółdzielnia Pionier nie prowadzi wymiany drzwi wejściowych do mieszkań, bo leży to w zakresie właściciela mieszkania. Ostrzeżcie swoich bliskich, zwłaszcza osoby starsze – napisała mieszkanka naszego miasta.

Kobieta opisuje również wygląd mężczyzn. Są w wieku ok. 40 lat. Jeden z nich jest dośc wysoki i „przy kości”, ma bardzo krótkie włosy. Drugi ma ok. 170 cm wzrostu, czarne włosy, ciemną karnacja, nie mówi czystym językiem polskim. Obydwoje mieli czarne aktówki.

- Po mojej informacji że jutro u mnie mieszkaniu mają być pracownicy administracji więc dopytam dokładnie, bardzo szybko wyszli z klatki i nie dzwonili do innych mieszkańców – opisuje mieszkanka naszego miasta

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE