Reklama

Młoda mama z Kutna pilnie potrzebuje pomocy. ''Moje życie to nieustanna walka''

Opublikowano:
Autor:

Młoda mama z Kutna pilnie potrzebuje pomocy. ''Moje życie to nieustanna walka'' - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pani Martyna ma 26 lat, samotnie wychowuje 3-letniego synka. Kobieta od lat cierpi z powodu choroby serca, a po urodzeniu dziecka jej stan się pogorszył. Szansą na nowe życie jest przeszczep zastawki, by to jednak było możliwe, najpierw kutnianka musi przejść skomplikowaną operację. Jej koszt to 50 tys. zł. Każdy z nas może pomóc w uzbieraniu tej kwoty za pośrednictwem strony zrzutka.pl.

Jak na razie udało się uzbierać 2695 zł. Do końca zbiórki pozostało 85 dni. Jeśli chcecie pomóc pani Martynie, możecie to zrobić tutaj - KLIK.

- Od urodzenia zmagam się z choroba serca - Tetralogia Fallota. Przez ostatnie 10 lat moje życie to bezustanna walka, tułaczka po szpitalach w całej Polsce, w celu uzyskania konkretnej decyzji w sprawie przeszczepu zastawki płucnej, której stan ocenia się na bardzo ciężki. W ciągu ostatniego roku mój stan zdrowia znacznie się pogorszył. Wystąpiło upośledzenie funkcji skurczonej prawej komory, spowodowane długoletnim czekaniem. W końcu znalazłam szpital, w którym podejmą się przeszczepu zastawki, jedynym warunkiem którym muszę spełnić, jest poprzedzająca operacja guzów Endometriozy.

Wszystko zaczęło się po urodzeniu mojego kochanego syna. Palący ból, który towarzyszył mi podczas codziennych czynności, był nie do zniesienia. Bóle miesiączkowe znałam od zawsze, lecz od czasu gdy syn skończył rok, dolegliwości stały się nie do wytrzymania. Zanim postawiono właściwa diagnozę minęły 2 lata, aż w końcu trafiłam do kliniki leczenia Endometriozy we Wrocławiu gdzie nareszcie zostałam objęta fachową opieką. Termin zabiegu został wyznaczony na 16 października 2020r. Operacja guzów Endometriozy, które znajdują się na mięśniu prostym ( naciek 24x10mm, wyżej drugie 12mm, około 2 cm na prawo przy mięśniu zmiana 10x5mm, w kolejno ognisko w mięśniu pieramidalnym lewym niżej widoczna zmiana, kolejna zmiana 21 mm blisko pęcherza moczowego ) jest PRZEPUSTKĄ do przeszczepu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE