Reklama

Młode Lwy odpadły z Pucharu Tymbarka

Opublikowano:
Autor:

Młode Lwy odpadły z Pucharu Tymbarka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na ćwierćfinałach finałów wojewódzkich zakończyli swoją przygodę z Pucharem Tymbarku drużyna Akademii Piłkarskiej Młode Lwy z rocznika 2003. Wszystko przez pechowe losowanie, bowiem złośliwy los sprawił, że młodzi kutnianie od razu trafili na późniejszego zwycięzcę finałów SMS Łódź.

Mimo wszystko nie faworyci nie mieli tak łatwo i wygrali jedynie 3:1. Przez większość meczu Młode Lwy toczyły wyrównaną walkę. Niestety stać ich było tylko na honorowe trafienie, które uzyskał Hubert Stolarczyk.

Mimo wszystko obserwatorzy zmagań 10-latków zgodnie twierdzili, że kutnowska ekipa należała do najlepszych, w gronie ponad 30 najlepszych ekip z całego województwa łódzkiego. Dobra gra zespołu została doceniona i dwóch naszych wychowanków zostało powołanych na finały ogólnopolskie. Wiktor Florczak i Nikodem Sujecki pojadą z zawodnikami SMS Łódź reprezentować nasze województwo w rozgrywkach ogólnopolskich.

W turnieju w Uniejowie wystąpili: Nikodem Sujecki, Igor Pawłowski, Hubert Stolarczyk, Wiktor Florczak, Artur Pepikyan, Kuba Kowalewski, Krystian Bardziński, Artur Pepikyan, Dawid Rostkowski, Damian Grabarczyk.

Chociaż dla Młodych Lwów skończyła się już przygoda z Pucharem Tymbarku, to trzeba docenić, pracę i zaangażowanie młodych kutnian, którzy po niecałym roku treningów graj coraz lepiej, a przed nimi kolejne wielkie wyzwania, jak choćby sierpniowy Memoriał i. Henryka Reymana w Kutnie.

Warto dodać, że Akademia prowadzi właśnie kolejny nabór chłopców z roczników 2007-06, oraz 2005-04. Ponadto nadal przyjmowani są chłopcy z roczników starszych 2003-02.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE