Reklama

Młodzi Demokraci chwalą Burzyńskiego i krytykują PiS: ''Straty finansowe przez działania władzy centralnej''

Opublikowano:
Autor:

Młodzi Demokraci chwalą Burzyńskiego i krytykują PiS: ''Straty finansowe przez działania władzy centralnej'' - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia We wtorek pisaliśmy o absolutorium, które zostało udzielone prezydentowi Zbigniewowi Burzyńskiemu przez kutnowską Radę Miasta [KLIK]. Przeciw byli jedynie radni Prawa i Sprawiedliwości. Oświadczenie w tej sprawie wystosowali Młodzi Demokraci z naszego miasta, którzy piszą o "nieodpowiedzialności władzy centralnej".

Poniżej pełna treść oświadczenia:

Ostatnio zostało udzielone absolutorium Prezydentowi miasta Kutno, Zbigniewowi Burzyńskiemu. Jako Stowarzyszenie Młodzi Demokraci koło Kutno w pełni popieramy działania Prezydenta naszego miasta, jak i Rady Miasta. Budżet został zrealizowany w znakomity sposób i w zdecydowanej większości, w związku z czym nie ma co do działań budżetowych większych zastrzeżeń.

Dane w jasny sposób pokazują odpowiedzialną i konsekwentną realizację działań budżetowych. Nie rozumiemy dlaczego radni z ramienia PiS-u zagłosowali przeciw udzieleniu absolutorium. Według nich działania zostały wykonane w mniej więcej w połowie. Sugerujemy zapoznanie się z danymi, które mówią zdecydowanie co innego.

Jedyne straty finansowe poniesione przez samorząd wynikają z nieodpowiedniej formy działania władzy centralnej, która przenosi swoje wydatki na samorządy. Uważamy, jako cały zarząd, że to tym właśnie powinni zająć się radni partii rządzącej, którzy na pewno poprzez swoje koneksje mogliby zasugerować swoim posłom zaprzestanie obciążania samorządów.

Zarząd Młodych Demokratów Koło Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE