Reklama

Młodziczki KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno wygrywają z MUKS WIDZEW

Opublikowano:
Autor:

Młodziczki KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno wygrywają z MUKS WIDZEW  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W przedostatniej kolejce Finału A młodziczki KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno wygrywają z MUKS WIDZEW Łódź 56 : 53 (14:12, 12:15, 14:12, 16:14).Był to bardzo ważny mecz dla drużyny Widzewa. Zwycięstwo w tym meczu zapewniało łódzkiej drużynie awans wraz z zespołem KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno do rozgrywek centralnych. Zawodniczki z Kutna awans do zawodów centralnych zapewniły sobie już na 5 kolejek przed zakończeniem rozgrywek.

Łodzianki do meczu przystąpiły z wielką determinacją i wolą zwycięstwa. Od pierwszej minuty spotkania rozpoczęła się walka o każdy metr boiska i o każdą piłkę. Wszystkie kwarty były bardzo zacięte i wyrównane. Żadna z drużyn nie wypracowała sobie przewagi większej niż 3 punkty. Prowadzenie zmieniało się wielokrotnie. Dopiero w 8 minucie czwartej kwarty zawodniczki z kutnowskiej drużyny wypracowały sobie 8 punktową przewagę. W końcówce spotkania drużyna Widzewa postawiła wszystko na jedną kartę i do końca meczu walczyła o zwycięstwo. Mądra gra zawodniczek KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno zaowocowała zwycięstwem w tym meczu.

Kutnowskie zawodniczki w meczu pokazały charakter i ambicję. Pod presją przeciwniczek i publiczności zagrały agresywnie w obronie i skutecznie w ataku. Mimo stawki spotkanie stało na dobrym poziomie i obie drużyny po skończonym meczu zostały nagrodzone brawami przez licznie zgromadzonych kibiców. Wszystkie zawodniczki miały swój wkład w zwycięstwo i zasłużyły na pochwałę.

KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno w Łodzi grał w składzie:

Kozarska Justyna -6 pkt., Myszkowska Julia -11, Kubiak Sara -6, Ambroziak Julita – 2, Stasinowska Kinga -2, Woźniak Kinga -4, Sikorska Zuzanna -6, Ferensztajn Dorota -2, Janczak Zuzanna -0, Pietrzak Natalia -15, Nadolska Gabriela -2, Gołofit Natalia -0

Trenerem drużyny jest Adam Pawłowski.

Ostatnią kolejkę Finału A kutnowskie zawodniczki rozegrają w hali Szkoły Podstawowej Nr 9 w Kutnie w dniu 13.03.2016 /niedziela/ o godz. 12.45. Przeciwnikiem będzie zespół UKS BASKET Aleksandrów Łódzki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE