Młodzież grała w tenisa stołowego

Młodzież grała w tenisa stołowego - Zdjęcie główne

WydarzeniaDziewczęta z Zespołu Szkół nr 3 w Kutnie zdobyły mistrzostwo powiatu w drużynowym tenisie stołowym. Zawodniczki "Ekonomika" wygrały 4:1 z I LO PUL, 3:2 z ZSZ nr 2 i 3:2 z ZS nr 1. W zwycięskim teamie wystąpiły Teresa Kruszyna, Edyta Kowalska i Justyna Paciorkowska.

Drugie miejsce wśród pań zajął "Staszic", a na trzecim stopniu podium uplasował się "Troczewski". Dalsze miejsca: ZS CKR Mieczysławów, I LO Kutno, I LO PUL Kutno, II LO Kutno, ZS nr 4 Kutno.

Na pierwszym miejscu wśród chłopców najlepszy był "Staszic", wygrywając 3:0 z "Ekonomikiem", 3:2 z "Dąbrowszczakiem" i 3:0 z Azorami. "Staszica" reprezentowali Dariusz Leszczyński, Dawid Zasadziński i Arkadiusz Wawrzyniak.

Druga pozycja w turnieju przypadła chłopcom z ZS nr 4 Kutno-Azory, a trzecie zdobyło I LO im. Dąbrowskiego. Dalsze lokaty: ZSZ nr 2 Kutno, ZS nr 3 Kutno, ZS CKR Mieczysławów, II LO Kutno, I LO PUL Kutno.

Turniej odbył się wczoraj w Szkole Podstawowej nr 6 w Kutnie.