Reklama

Reklama

Młodzież zbierała złom, firma zrobiła duży przelew. Strażacy będą mieli nowy sprzęt

Opublikowano: 3 listopada 2020 10:23
Autor:

Młodzież zbierała złom, firma zrobiła duży przelew. Strażacy będą mieli nowy sprzęt - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Sukcesem zakończyła się zbiórka na nowy sprzęt dla Ochotniczej Straży Pożarnej z Żychlina, o której informowaliśmy W TYM MIEJSCU. Stało się tak dzięki ogromnemu zaangażowaniu młodych adeptów pożarnictwa, wsparciu udzielonemu przez jedną z żychlińskich firm i zaangażowaniu internautów.

Reklama

OSP Żychlin podsumowuje wszystko na swoim facebooku. Druhowie podają, że ich zbiórka na zestaw ratowniczy R1 zakończyła się sukcesem. Przy okazji dziękują swoim kolegom z OSP Wierzbie, którzy zaoferowali im pomoc i wypożyczyli jednostce z Żychlina nową torbę R1 wraz z wyposażeniem. Dzięki temu strażacy OSP Żychlin mogli spokojnie zbierać środki na sprzęt, nie martwiąc się, że stary zestaw zawiedzie w trakcie akcji.

Ogromnym zaangażowaniem wykazali się członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Żychlina.

- Adepci aktywnie przyłączyli się do zbiórki - zbierali złom, a środki, które w ten sposób uzyskali, przekazali na konto naszej zbiórki, była to duża suma około 1800zł, dziękujemy adeptom oraz rodzicom! – podkreślają strażacy z OSP Żychlin.

Z kolei jeden z żychlińskich przedsiębiorców przekazał strażakom aż 3,5 tysiąca złotych, co stanowi połowę potrzebnych pieniędzy.

- Ta kwota pozwoliła nam szybko osiągnąć cel i możemy organizować dostawę sprzętu. Oczywiście dziękujemy każdemu, kto zdecydował się wpłacić pieniądze na zrzutkę, każda złotówka ma dla nas olbrzymie znaczenie i każda zostanie przeznaczona na zakup sprzętu ratującego zdrowie i życie poszkodowanych osób – komentują druhowie.

fot. archiwum/poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)
 • 9 miesięcy temu | ocena +2 / -2

  XYZ

  Brawo dla młodzieży i firmy ( chyba Flex Service ) oraz wszystkich indywidualnych darczyńców. G.Ambroziak - wstydź się człowieku razem ze swoją radą.

 • 9 miesięcy temu | ocena +1 / -1

  RZYWY JASZCZOMP

  Brawo młodzi.Okazuje się,że nie wszyscy to p....y w rurkach.

 • 9 miesięcy temu | ocena +5 / -5

  M.W.

  Wielki szacun dla naszych adeptów brawo .