Reklama

Mogło dojść do tragedii

Opublikowano:
Autor:

Mogło dojść do tragedii - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od chwili, gdy temperatury na dworze spadają poniżej zera, policjanci sprawdzają miejsca, w których mogą nocować osoby bezdomne. Są to zazwyczaj pustostany, ogródki działkowe oraz altanki. Podczas jednej z takich kontroli kutnowscy policjanci znaleźli 65-letniego bezdomnego, w porę udzielając pomocy nietrzeźwemu mężczyźnie.

19 grudnia o godzinie 3.45 w miejscowości Stara Wieś, na peryferiach Kutna, policjanci podczas sprawdzana pustostanu znaleźli leżącego na ziemi mężczyznę. Bezdomny był pod wpływem alkoholu i nie mógł wstać o własnych siłach. Noc była mroźna i tylko dzięki interwencji funkcjonariuszy nie doszło do tragedii. Po udzielonej pomocy medycznej 65-latek trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych, gdzie wytrzeźwiał i bezpiecznie spędził noc.

Policjanci apelują:
Kiedy temperatura na zewnątrz spada poniżej zera, kiedy pada śnieg, nie zapominajmy, że są osoby, które mogą potrzebować naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE