Reklama

,,Mój portret Żołnierzy Wyklętych”

Opublikowano:
Autor:

,,Mój portret Żołnierzy Wyklętych” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowskie Stowarzyszenie Narodowego im. dr Antoniego Troczewskiego oraz Oddział Kutnowskiego Stowarzyszenia KoLiber zapraszają na konkurs plastyczny ,,Mój portret Żołnierzy Wyklętych”.Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży:* szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych;* uczęszczających do szkół powiatu kutnowskiego.

1. Konkurs organizują: Kutnowskie Stowarzyszenie Narodowe im. dr. Antoniego Troczewskiego i Oddział Kutnowski Stowarzyszenia KoLiber. Patronat nad konkursem sprawuje poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Tomasz Rzymkowski.

2. Celami konkursu są:
• uczczenie i utrwalenie pamięci o żołnierzach polskiego podziemia niepodległościowego,
• promocja wiedzy historycznej o Żołnierzach Niezłomnych,
• rozwój wrażliwości i umiejętności plastycznych.

3. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży szkolnej powiatu kutnowskiego. Uczestnicy mają za zadanie wykonać prace plastyczne w formacie nie większym niż A0, wykonane dowolną techniką w temacie konkursu.

4. W konkursie biorą udział tylko uczestnicy indywidualni (zakazany jest udział par i grup). Każdy uczestnik może przysłać dowolną liczbę prac, ale każda musi być opatrzona jego godłem. Godło może składać się maksymalnie z 10 liter. Bezpośrednio na pracach nie mogą być umieszczone żadne inne informacje.

5. Do pracy należy dołączyć osobną kopertę, oznaczonej tym samym godłem, w której należy umieścić dane osobowe uczestnika: imię i nazwisko, rok urodzenia, telefon komórkowy, nazwę i adres szkoły.

6. Prace muszą być dostarczone osobiście lub nadesłane pocztą do 5 marca 2016 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres:
Biuro Poselskie posła Tomasza Rzymkowskiego
ul. Barlickiego 10 lok. 1
99-300 Kutno

z dopiskiem: ,,Konkurs”

7. Oceny prac dokona jury w składzie określonym przez organizatorów.

8. Nagrodami w konkursie są książki o tematyce historycznej. Jury nagrodzi po trzy najlepsze prace w każdej z trzech kategorii: uczniowie szkół podstawowych, uczniowie gimnazjów i uczniowie szkół średnich. Jury zastrzega sobie prawo do nieprzyznania I, II lub III nagrody oraz do przyznania wyróżnień oprócz głównych nagród.

9. Nadesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody – przez uczestników lub ich opiekunów – na zasady niniejszego regulaminu, przetwarzanie danych osobowych uczestników przez organizatorów i publiczne wykorzystanie pracy plastycznej oraz imienia i nazwiska uczestników dla potrzeb konkursu i wystawy pokonkursowej.

10. Jury dokona podziału nagród i wręczy je 19 marca. Laureaci zostaną powiadomieni przez organizatorów o miejscu i dokładnym terminie wręczenia nagród.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE