Reklama

Reklama

Moto Mikołaje przejechali przez Kutno! Trwa finał akcji na Placu Wolności [ZDJĘCIA/WIDEO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Moto Mikołaje wystartowały dziś przed południem w kolejny rajd na pomoc potrzebującym. Na Placu Wolności trwa obecnie finał tegorocznej akcji. Zobaczcie, co takiego tam na Was czeka!

Reklama

Impreza rozpoczęła się tuż przed godz. 11:00 przy Biedronce na ulicy Łąkoszyńskiej. To właśnie stamtąd Moto Mikołaje wyruszyli w motocyklową paradę ulicami Kutna. O 11:30 pojawili się natomiast na Placu Wolności, gdzie zaplanowano wielki finał tegorocznej akcji. Rozglądajcie się jednak uważnie po całym mieście, nie trudno będzie się dzisiaj natknąć na Mikołaja na dwóch kółkach. 

Co dokładnie czeka na Was w sercu Kutna? Na Placu Wolności spotkacie atrakcje nie tylko dla dzieci, ale także ich rodziców. Jest wata cukrowa, wystawa motocykli i klasycznych pojazdów. Są także strażacy, którzy chętnie pokazują milusińskim wyposażenie swojego wozu. Można również dostać coś słodkiego, a najmłodsi z pewnością ucieszą się z prezentów. Dużą atrakcją stała się też sowa, którą kutnianie chętnie oswajali na swoich ramionach. 

Najważniejszym elementem imprezy jest jednak charytatywna zbiórka, którą już od kilku lat wspiera liczna grupa mieszkańców Kutna i okolic. W tym roku całkowity dochód ze sprzedaży motomikołajowych kalendarzy oraz datki do puszek zostaną przekazane na rehabilitację i powrót do zdrowia młodej kutnowskiej motocyklistki Patrycji oraz na rzecz innych osób poszkodowanych w wypadkach drogowych.

Poniżej zamieszczamy zapis transmisji live, na której możecie zobaczyć głośny przejazd Moto Mikołajów i inne atrakcje, które zorganizowali. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE