Reklama

"Na folkową nutę" w Bedlnie

Opublikowano:
Autor:

"Na folkową nutę" w Bedlnie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Łódzki Dom Kultury wsparł finansowo Regionalny Festiwal Piosenek "Na folkową nutę", który odbędzie się w listopadzie w Bedlnie. Gminny Ośrodek Kultury znalazł się w gronie 53 instytucji z województwa łódzkiego, którym udało się otrzymać fundusze w ramach programu "Współorganizacja 2016".

Dofinansowanie, które trafi do GOK w Bedlnie wynosi 1800 zł. Pieniądze pomogą w organizacji festiwalu skierowanego do dzieci i młodzieży. Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych – 7-12 lat oraz 13-15 lat. Uczestnikami mogą być soliści, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne. Wykonawcy muszą zaprezentować dwa utwory o zróżnicowanych charakterze muzyki folklorystycznej i ludowej.

Festiwal podzielony jest na dwie części. Pierwsza odbędzie się 3 listopada. W jej trakcie nastąpi przesłuchanie uczestników. Koncert laureatów odbędzie się 6 listopada.

W realizację projektu zaangażowanych będzie pięciu partnerów – Dom Kultury w Łęczycy, GOK w Kiernozi, Ośrodek Kultury Gminy Kutno, Zespoły Śpiewacze działające przy GOK w Bedlnie oraz najstarsza członkini zespołu "Wojszycanki", Jóżefa Wińkowska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE