Reklama

Reklama

Na Łąkoszynie powstał nowoczesny budynek. Pionier przekazuje lokatorom klucze do mieszkań [ZDJĘCIA]

Opublikowano: pt, 24 cze 2022 10:42
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia RSM Pionier zakończył II etap inwestycji „Nowy Łąkoszyn”. To oznacza, że w ręce lokatorów przekazano klucze do mieszkań. Inwestycję – mimo trudności związanych z pandemią – udało się przeprowadzić zgodnie z założonymi terminami.

Reklama

W dzisiejszym przekazaniu kluczy uczestniczyli przedstawiciele władz Miasta Kutno na czele z Prezydentem Zbigniewem Burzyńskim i jego zastępcą Jackiem Boczkają, pracownicy RSM Pionier z członkami rady nadzorczej, oraz wykonawcy inwestycji, inspektorzy nadzoru, a także oczywiście osoby, które zamieszkają przy Dębowej 1.

- Na pewno Państwo bardzo się cieszycie. My też się cieszymy oddając tak ładny obiekt. W chwili wkopania pierwszej łopaty był okres pandemii, listopad 2020 roku. Pomimo trudności staraliśmy się dotrzymać terminów, co się udało. Życzę Państwu dobrego zamieszkiwania w tym nowym miejscu – mówił Krzysztof Matusiak, Prezes Zarządu RSM Pionier.

Prezes poprosił władze miasta o to, by w przyszłości rozważyć zagospodarowanie otoczenia osiedla. Prezydent zapewniał, że takie działania zostaną podjęte.

W budynku znajduje się 55 mieszkań o powierzchni od 40 – 62 m2. Łączna powierzchnia 2760 m2. 

- Trzeba Państwu pogratulować wyboru tej lokalizacji i wyboru tego inwestora. Wiemy z przeszłości, że jakość budynków oddawanych przez Pionier jest bardzo dobra, są gwarantem pewności, rzetelności, a mieszkańcy są bardzo zadowoleni. To nie jest deweloper, który teraz jest, a nagle gdzieś zniknie. Myślę, że braliście to pod uwagę wybierając spółdzielnię Pionier – podkreślał Prezydent Kutna, Zbigniew Burzyński.

Po powitaniu mieszkańców i przekazaniu im wszystkich niezbędnych informacji nastąpiło przecięcie wstęgi, a po nim lokatorzy odebrali klucze do swoich mieszkań.

Budynek przy Dębowej 1 charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, atrakcyjną lokalizacją, jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz posiada liczne udogodnienia dla mieszkańców takie jak windy czy komórki lokatorskie.

Na osiedlu znajduje się niezbędna infrastruktura (miejsca parkingowe, drogi dojazdowe, plac zabaw). Ponadto dokonano nasadzeń licznych krzewów  i drzew.

Budynek ten stanowi kontynuację planowanego utworzenia przez Spółdzielnię osiedla budynków wielorodzinnych mieszkaniowych przy. ul. Bukowej i Dębowej w dzielnicy Łąkoszyn w Kutnie. 

Docelowo planuje się powstanie sześciu podpiwniczonych budynków wielorodzinnych z łączną liczbą 224 mieszkań w zróżnicowanej strukturze o powierzchni od 40 do 65 m2.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE