Reklama

Nadszedł scrabblowy szał!

Opublikowano:
Autor:

Nadszedł scrabblowy szał! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia O 10:30 Gimnazjum nr 2 im. Marsz. J. Piłsudskiego w Kutnie uroczyście powitało aż 118 młodych graczy w scrabble z 43 szkół z 18 miejscowości z terenu całej Polski.Po wspólnym zdjęciu rozpoczęła się pierwsza runda rozgrywki (przewidziane jest pięć rund). Zawody prowadzi sędzia Polskiej Federacji Scrabble, Maciej Śliwa z Zabrza. O tytuł Mistrza Polski walczą szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.

Na zwycięzców czekają puchary i nagrody oraz upominki dla wszystkich zawodników i opiekunów. Które szkoły zdobędą tytuły mistrzów szkół, okaże się po zakończeniu turnieju ok. godz. 16:30, o czym poinformujemy. Tegoroczny turniej jest dla nas jubileuszowy, ponieważ odbywa się w Kutnie po raz dziesiąty. W trakcie rozgrywki dla ponad trzydziestu nauczycieli opiekunów zaplanowany jest „Wirtualny spacer po Kutnie” – prezentacja przygotowana przez p. Stanisława Wojdeckiego z Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej.

Nad organizacją zawodów czuwają nauczyciele z Gimnazjum nr 2. Turniej realizowany jest w ramach Kutnowskich Grantów Oświatowych, współorganizator: Program Scrabble w szkole, partnerzy to: Polska Federacja Scrabble, Krajowe i Łódzkie Stowarzyszenie Pomocy szkole.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE