Najniższy wymiar kary dla Piaseczna

Najniższy wymiar kary dla Piaseczna - Zdjęcie główne

WydarzeniaMKS Kutno po bardzo dobrym spotkaniu na własnym stadionie pokonał 1-0 KP Piaseczno. Gola na wagę trzech punktów zdobył cudownym strzałem z rzutu wolnego Gracjan Sobczak.Kutnianie przeważali przez niemal cały mecz i stworzyli sobie kilka naprawdę dogodnych sytuacji do zdobycia gola. Jedyna bramka, niezwykłej urody, padła w 35. minucie. Na uderzenie z 25. metrów z rzutu wolnego zdecydował się Gracjan Sobczak i futbolówka ku radości kibiców wpadając w samo okienko zatrzepotała w siatce!

Goście oddali zaledwie trzy groźne strzały, jednak albo na posterunku był Jakub Skrzypiec, albo do "Miejskich" uśmiechało się szczęście - tak jak w 15. minucie gdy piłka trafiła w słupek.

MKS Kutno 1-0 KP Piaseczno