Reklama

Reklama

Nauczyciel z koronawirusem. Szkoła na kwarantannie

Opublikowano: 28 października 2020 10:33
Autor: toza

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Dyrekcja kolejnej szkoły z powiatu kutnowskiego informuje o tym, że z powodu panującej pandemii uczniowie przechodzą na zdalny tryb nauczania.

Reklama

Chodzi o Szkołę Podstawową im. Władysława Stanisława Reymonta w Gołębiewku, o czym w oficjalnym komunikacie informuje dyrektor tej placówki, Paweł Jóźwiak.

- W związku z uzyskaniem wyniku dodatniego w kierunku SARS-CoV-2 jednego z nauczycieli, dzieci przez PPIS w Kutnie zostają objęte kwarantanną w okresie od 28.10.2020 do 30.10.2020 - informuje P. Jóźwiak.

W szkole będzie przeprowadzona dekontaminacja sal lekcyjnych, korytarzy, sanitariatów i pozostałej przestrzeni ogólnodostępnej.

Zajęcia odbywać się będą w formie nauczania zdalnego na platformie Teams lub innych komunikatorach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.