Reklama

Reklama

"Nie jesteśmy tacy źli, jak się uważa", czyli świetna akcja kutnowskich kibiców Widzewa! [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowscy kibice łódzkiego Widzewa umili dzień dzieciakom rozpoczynający nowy rok szkolny. Przy okazji pokazali, że wizerunek kibica kreowany przez niektórych nie zawsze ma przełożenie na rzeczywistość.

Reklama

W swoim facebookowym wpisie kibice Widzewa Łódź z Kutna przypominają, że w Polsce dzień 1 września na ogół kojarzy się z wybuchem II Wojny Światowej, lecz dla młodszych pokoleń to przede wszystkim rozpoczęcie kolejnego etapu edukacji, a więc rozpoczęcie roku szkolnego.

- Jak wiadomo nie od dziś, nie jest to nic na co młodzież czeka z utęsknieniem. Dlatego w ten niezbyt przyjemny dla młodego pokolenia poranek, postanowiliśmy jako kutnowski FC jedynego słusznego klubu nieco umilić młodzieży dzień, jak i cały rok szkolny. Rozdaliśmy gadżety, które są niezbędne każdemu kształcącemu się młodemu Polakowi - napisali kibice Widzewa.

Kibiców można było spotkać pod kilkoma szkołami z naszego miasta. Odwiedzili również placówkę opiekuńczo-wychowawczą "Tęcza", jak rówież placówkę we Franciszkowie.

- W ruch poszły widzewskie plany lekcji, zeszyty, długopisy, ołówki. Z klubowymi emblematami rzecz jasna. Akcja spotkała się z mnóstwem uśmiechów ze strony młodzieży jak i rodzicow. Ogólnie z bardzo pozytywnym odbiorem, że jednak "Ci kibole" nie tacy źli, jak się na ogół uważa. Mamy nadzieję, że swoim działaniem zaszczepimy ten ''Widzewski Gen'' w kimś, kto dziś otrzymał ten mały, jednak znaczący podarunek - kończą kutnowscy kibice Widzewa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy