Reklama

Nie ma Kutna bez róży, czyli Majówka z Bareją już jutro

Opublikowano:
Autor:

Nie ma Kutna bez róży, czyli Majówka z Bareją już jutro - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Krystyna Podleska, znana z filmu "Miś" odsłoni pomnik "Nie ma Kutna bez róży" podczas "Majówki z Bareją". Aktorka będzie gościem honorowym imprezy. A rozpocznie się ona 1 maja o godz. 14.03 na Rynku Zduńskim. Nad bezpieczeństwem mieszkańców podczas majówki czuwać będzie jednostka MO.Od godz. 15.01 do 18.28 na Rynku Zduńskim trwać będzie festyn rodzinny "A po pracy jest zabawa". W programie: gry i zabawy prosto z PRL-owskiego podwórka, konkursy rodzinne, kolorowanki, zabawa z origami, występy dzieci z sekcji wokalnych MDK, gra kapeli podwórkowej „Krośniewiacy” z GCKSiR Krośniewicach oraz „Najbardziej lubimy piosenki, które już znamy” – karaoke dla każdego.

O godz. 15.06 w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca rozpocznie się spotkanie z aktorką, gwiazdą filmu „Miś” Krystyną Podleską. O 16.03 otwarte zostaną wystawy okolicznościowe: „Plakat propagandowy PRL” – wnętrza CTMiT, „Moc RÓŻnych RÓŻności”, „podRÓŻE do PRL-u”.

Od godz. 18.29 do 19.07 na Rynku Zduńskim trwać będzie konkurs wiedzy o filmach Stanisława Barei. Na zakończenie o 20.04 kutnianie obejrzą monodram "Mój boski rozwód" w wykonaniu Krystyny Podleskiej, reż. Jerzy Gruza - sala CTMiT, bilet: 15 zł.

Majówce towarzyszyć będą także inne atrakcje rodem z PRL-u: grochówka z paróweczką Hrabiego Barry Kenta, wata cukrowa, saturator, wystawa pojazdów z epoki, wystawa plenerowa „Niech się Święci 1 Maja”.

Organizatorami imprezy są: Kutnowski Dom Kultury – Centrum Teatru, Muzyki i Tańca oraz Klub Sportowy Tęcza. Patronują jej KCI oraz Gazeta Lokalna.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE