Reklama

(Nie)poważne Dzieciaki z Małej Filmopaki

Opublikowano:
Autor:

(Nie)poważne Dzieciaki z Małej Filmopaki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

"(Nie)Poważne dzieciaki z Małej Filmopaki" to spektakl muzyczny w wykonaniu grupy Projektowej  ze Studia Aktorsko-Muzycznego „Mała Filmówka”, działającego przy Warszawskiej Szkole Filmowej. Odbędzie się on 14 listopada o godzinie 11 w CTMiT.

Zdolne i  pełne pasji dzieci poznają tajniki teatru, filmu i pracy na scenie od już od kilku lat. Czynnie uczestniczą w wielu wydarzeniach artystycznych nie tylko związanym z działalnością studia Mała Filmówka, ale również poza nią: w spektaklach teatralnych na deskach teatrów, konkursach teatralnych,  konkursach wokalnych, reklamach, audycjach radiowych, programach telewizyjnych, filmach, serialach.

Podczas Festiwalu „Stacja Kutno”  młodzi adepci sztuki scenicznej zabiorą widzów do swojej "Kawiarenki Sułtan" na muzyczna ucztę z akompaniamentem na żywo.

To będzie wyzwanie dla młodych artystów ponieważ: grają, śpiewają, tańczą, współpracują w grupie tworząc jedną formę sceniczną.

W menu pyszne utwory z repertuaru J. Wasowskiego i J. Przybory.

Piosenki w zupełnie odmienionej, a zarazem tradycyjnej odsłonie, ukazujące kulturę dźwięku , będące samym pozytywnym zaskoczeniem dla Pani Moniki Wasowskiej oraz Pana Macieja Ślesickiego.

Niejedno "Dziecię Tkaczy," a cala ferajna przypomni każdemu, ze niezależnie od wieku - "Piosenka jest dobra na wszystko”!

Opieka artystyczna: Anna Salamon- Kalinowska, Agnieszka Senderowska

Współpraca: Piotr Kosewski

Scenografia: Aneta Majewska
Nagłośnienie koncertu – Jarek Szymaniak
Światła – Paweł Łabęcki

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE