Reklama

Nikt nie jest doskonały

Opublikowano:
Autor:

Nikt nie jest doskonały  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już 24 listopada w Kutnowskim Domu Kultury spektakl komediowy wg Simona Williamsa.O spektaklu:Podobno kobiety są najlepszymi znawczyniami męskiej duszy. I kobiecej duszy. I sfery uczuciowej w sensie ogólnym. I w ogóle są najlepszymi znawczyniami wszystkiego…I dlatego pisują płomienne romanse o wszystkim, które sprzedają się w w milionowych nakładach. Myrtle Banbury jest właśnie taką pisarką. I właśnie napisała niezwykle romantyczny i płomienny romans „Spotkajmy się w St. Albans”.

Harriet Copeland jest niezwykle atrakcyjną redaktorką wydawnictwa Miłość Jest Wszędzie i właśnie bardzo chce wydać niezwykle romantyczną i płomienną powieść Myrtle Banbury. Powieść, która wyjaśnia najpełniej tajniki męskiej duszy i kobiecej duszy i całą sferę uczuciową i w ogóle najpełniej wyjaśnia wszystko…Do tego wyjaśnia tak romantycznie i płomiennie jak tylko kobieta potrafi.

Zatem najpierw wydanie powieści, a potem wywiady z autorką w radiu i w telewizji i w prasie kobiecej i spotkania z czytelniczkami… Prawdziwe i szczere rozmowy kobiet. O tajnikach męskiej duszy. I kobiecej duszy. I sfery uczuciowej w sensie ogólnym. I w ogóle o wszystkim…Takie rozmowy, jakie tylko kobiety z kobietami prowadzić potrafią.

Czyż nie brzmi to cudownie?

„Nikt nie jest doskonały“ to Tootsie i Pani Doubtfire w jednym.To szaleństwo nieprawdopodobnych sytuacji i komicznych dialogów. Świetna obsada i błyskotliwa reżyseria.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE