Reklama

Nowa droga na Długosza już na wiosnę?

Opublikowano:
Autor:

Nowa droga na Długosza już na wiosnę? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mieszkańcy bloku przy ul. Długosza 4 od lat skarżą się na fatalny stan osiedlowej drogi, która ich zdaniem bardziej przypomina ser szwajcarski niż miejsce przeznaczone do poruszania się jakimkolwiek pojazdem. Towarzystwo Budownictwa Społecznego przekonuje z kolei, że już na wiosnę lokatorzy mogą spodziewać się nowej asfaltowej nawierzchni.Lokatorzy bloku od lat walczą o remont nawierzchni przed blokiem, która ich zdaniem nie tylko utrudnia poruszanie się autem, ale również zagraża zdrowiu mieszkańców.– Już dawno mieliśmy mieć nową drogę, ale zawsze kończy się na obiecankach. Chyba czekają aż się wszyscy połamiemy – żali się pan Jan, wieloletni mieszkaniec bloku.

Kutnianie próbowali nawet załatać ogromne dziury na własną rękę, uzupełniając ubytki wylewkami z betonu. Na niewiele to się jednak zdało.
Prezes TBS-u, Jacek Urbaniak przekonuje, że już na wiosnę lokatorzy będą mogli odetchnąć z ulgą.

– Póki co nie pojawił się żaden wykonawca zainteresowany wykonaniem tego zadania. Jest to też zbyt mała inwestycja, aby ogłaszać na nią przetarg. W tym roku musimy się więc wstrzymać z remontem, gdyż łatanie dziur przed zimą niczego nie zmieni. Tutaj potrzebne jest zrobienie nowej asfaltowej nawierzchni. Najprawdopodobniej zadanie uda się zrealizować już na wiosnę – zapewnia prezes Urbaniak.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE