Reklama

Nowa strona Starostwa już jest

Opublikowano:
Autor:

Nowa strona Starostwa już jest - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Starostwo Powiatowe w Kutnie ma nową stronę internetową. Kosztowała ona powiat 4,5 tys. zł i została wykonana przez zewnętrzną firmę z Łodzi.Jak mówi Jacek Saramonowicz, rzecznik prasowy Starostwa, znajdziemy na niej ważne dla powiatu informacje - o historii, tradycji, kulturze. Na bieżące umieszczane również będą wszelkie komunikaty prasowe.

- Mamy nadzieję, że obecny portal samorządowy będzie bardziej przejrzysty i czytelny zgodnie z najnowszymi standardami dostępności dla osób niepełnosprawnych. W serwisie znajdują się całkowicie nowe elementy związane z historią i kulturą regionu, a także turystyką. Stanowić to może ważny element promocji powiatu kutnowskiego - pisze na stronie starosta Krzysztof Debich.

- Hasło promocyjne „do nas zawsze blisko”, odnosi się do doskonałego położenia komunikacyjnego powiatu kutnowskiego, a także ma odzwierciedlać tramnsparentność działań samorządu oraz jego otwartość na potrzeby mieszkańców powiatu kutnowskiego. Mamy nadzieję, że nowy serwis internetowy spełni Państwa oczekiwania - dodaje K. Debich.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE