Reklama

Reklama

Nowe miejsca w kutnowskim żłobku! Miasto otrzymało dofinansowanie [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dobre wieści dla kutnowskich rodziców. Kutno otrzymało dotację w wysokości 33 600 złotych na zapewnienie funkcjonowania w 2021 roku dodatkowych 35 miejsc opieki w Żłobku Miejskim "Wesoła łąka" przy ul. Troczewskiego

Reklama

Umowę dotacji na to zadanie podpisał dzisiaj prezydent Zbigniew Burzyński w Urzędzie Miejskim w Koluszkach. W uroczystości podpisania umów na dofinansowanie zadań w ramach Resortowego Programu Rozwoju Instytucji Opieki Nad Dziećmi w Wieku do Lat 3 "MALUCH +" 2021 uczestniczył sekretarz stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej Waldemar Buda, wojewoda łódzki Tomasz Bocheński i beneficjenci tegorocznej edycji programu.

Pozyskane dofinansowanie będzie wsparciem bieżącego funkcjonowania żłobka w zakresie kosztów wynagrodzeń. Roczne koszty związane z funkcjonowaniem żłobka miejskiego, zapewniającego opiekę dla 85-ciorga dzieci w wieku do lat 3, wynoszą ok. 1,5 mln zł. Z opłat wnoszonych przez rodziców wpływa ok. 200 tys. zł. Po uwzględnieniu pozyskanej dotacji Miasto na bieżące funkcjonowanie żłobka miejskiego w 2021 roku zabezpiecza kwotę ok. 1 250 000 zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy