Reklama

Reklama

Nowe miejsce na mapie Kutna podbija serca mieszkańców! "Powinno być tego więcej" [ZDJĘCIA]

Opublikowano: ndz, 16 maj 2021 07:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Niedawno w Kutnie pojawił się wybieg dla psów. Wygląda na to, że to miejsce bardzo przypadło do gustu "psiarzom" z naszego miasta.

Reklama

Wybieg dla psów pojawił się na terenach nad Ochnią. Zamontowano tam urządzenia służące psiakom do zabawy, o czym informowaliśmy m.in. W TYM MIEJSCU. Na wybiegu ustawiono również miski na wodę.

Wybieg cieszy się dużą popularnością. Wspólnie ze swoimi zwierzętami odwiedzają go mieszkańcy różnych części miasta.

Nam udało się porozmawiać m.in. z mieszkańcami ulic Szymanowskiego, Mickiewicza, czy z Łąkoszyńskiej.

Co ciekawe sam wybieg nie spełnia tylko roli miejsca do zabaw, tresury czy ćwiczeń dla zwierzaków. Sami właściciele integrują się np. wymieniając się doświadczeniami z opieki nad swoimi psami.

- To bardzo fajne miejsce, przychodzimy tu kilka razy w tygodniu. Takie wybiegi powinny pojawić się także w innych częściach Kutna – mówi nam pani Anita.

Florka, czyli jeszcze kilka lat temu bezpańska suczka adoptowana przez paną Anitę, bez większych problemów pokonuje niemal każdą z przeszkód. Można się o tym przekonać przeglądając galerię zdjęć.

Jednym z pomysłodawców przedsięwzięcia jest radny Łukasz Walczak

- Cieszę się, że wybieg przypadł do gustu właścicielom psów z Kutna. Byłoby świetnie, gdyby takich miejsc w naszym mieście było więcej, to moje marzenie. Będę się starał je zrealizować – komentuje Ł. Walczak.

Poinformował nas także, że wkrótce na wybiegu pojawią się pojemniki na psie odchody. W tym miejscu warto podkreślić, że póki co nie można mieć zastrzeżeń do właścicieli - na wybiegu zachowany jest porządek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)