Reklama

Reklama

Nowy pracownik pilnie poszukiwany! Kutnowski ratusz ogłosił nabór

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum KCI

Nowy pracownik pilnie poszukiwany! Kutnowski ratusz ogłosił nabór - Zdjęcie główne

Nowy pracownik pilnie poszukiwany! Kutnowski ratusz ogłosił nabór | foto archiwum KCI

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd Miasta w Kutnie ogłosił kolejny nabór na stanowisko urzędnicze. Czas na składanie dokumentów upływa 17 kwietnia 2023 r. Jakie wymagania trzeba spełnić? 

Reklama

Kutnowski ratusz szuka pracownika. Na jakie stanowisko?

W Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Kutno pojawiło się ogłoszenie dot. naboru na stanowisko urzędnicze - inspektora/podinspektora w Wydziale Ochrony Środowiska w Urzędzie Miasta Kutno.

Kandydat musi spełnić szereg wymagań, m.in. posiadać obywatelstwo polskie oraz wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska, inżynierii środowiska, biologii lub biotechnologii. Niezbędny jest również co najmniej rok stażu pracy w obszarze ochrony środowiska.

Przedstawiono także wymagania dodatkowe. Są to m.in. doświadczenie w pracy w administracji publicznej, znajomość obsługi komputera i pakietu MS office, prawo jazdy kat. B oraz takie cechy jak komunikatywność, dobra organizacja pracy czy samodzielność.

Wymagane dokumenty należy skladać w zaklejonej kopercie z napisem 'Dotyczy naboru na stanowisko podinspektora/inspektora w Wydziale Ochrony Środowiska w Urzędzie Miasta Kutno' w terminie do dnia 17 kwietnia 2023 roku włącznie, w siedzibie urzędu w pok. 233 lub pocztą na adres urzędu.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie Biuletynu lnformacji Publicznej, na stronie internetowej Urzędu Miasta oraz na tablicy informacyjnej Urzędu Miasta przy pokoju 201.

Więcej informacji dot. rekrutacji, zakres zadań wykonywanych na stanowisku, na które prowadzony jest nabór oraz wszystkie niezbędne dokumenty znajdziecie W TYM MIEJSCU.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy