Reklama

Obchody 95. rocznicy Odzyskania Niepodległości

Opublikowano:
Autor:

Obchody 95. rocznicy Odzyskania Niepodległości - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Obchody 95. rocznicy Odzyskania Niepodległości w dniu 10 listopada 2013 roku uświetni musztra paradna w wykonaniu Orkiestry Wojska Polskiego z Warszawy. Uroczystości rozpoczną się o godz. 11.30 Mszą Święta w kościele p.w. św. Wawrzyńca w Kutnie. Następnie o godz. 13.00 uroczystości kontynuowane będą na Placu Marsz. J. Piłsudskiego.Po podniesieniu flagi państwowej na maszt, przemówienie okolicznościowe wygłosi Prezydent Miasta Kutno. W dalszej części odczytany zostanie apel pamięci, po czym nastąpi złożenie kwiatów pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego (uczestnictwo potwierdziło już ponad 20 delegacji).

Dla mieszkańców uczestniczących w tym święcie przygotowano prezentację pojazdów wojskowych, takich jak ŻUBR, BÓBR i WYDRA, wyprodukowanych przez kutnowską firmę AMZ - Kutno.

Ponadto podziwiać będzie można eksponaty: samolot odrzutowy szkolno-treningowy TS-11 Iskra oraz śmigłowiec wielozadaniowy w wersji transportowej Mi-2
udostępnione z ekspozycji stałej statków powietrznych Składu Kutno 3 Regionalnej Bazy Logistycznej w Krakowie. Eksponaty będą prezentowane również w dniu 11 listopada 2013 r.

W dniu 11 listopada 2013 r. p godz. 16.00 zapraszamy do Muzeum Regionalnego w Kutnie na koncert "Kocham Cię Polsko" w wykonaniu Regionalnego Towarzystwa Muzycznego w Kutnie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE