Reklama

Ochnia znowu zaśmiecona

Opublikowano:
Autor:

Ochnia znowu zaśmiecona - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przepływająca przez Kutno rzeka Ochnia z pewnością nie należy do najczystszych. Winę za to ponoszą głównie mieszkańcy, którzy coraz częściej traktują ją jak kosz na śmieci. Najlepiej widać to w okolicach ulicy Troczewskiego, gdzie w korycie rzeki można zauważyć przeróżne "skarby".We wspomnianym odcinku Ochni znajdują się dziesiątki butelek, plastkowych torebek i pojemników. Mało tego, w wodzie pływają również części garderoby a nawet... fragmenty mebli. Przechodzący w pobliżu kutnianie nie kryją swojego oburzenia.

- Zazwyczaj rzeka wyglądała najgorzej latem, w czasie suszy, kiedy na wyschniętym dnie było widać wszystkie odpady. Teraz jest chyba jeszcze gorzej - uważa pani Barbara, kutnianka napotkana przez nas w okolicach ul. Troczewskiego. - Nie mam pojęcia, kto wyrzuca tu wszystkie śmieci, ale uważam, że powiniem ponieść za to karę.

Trzeba zauważyć, że wyrzucanie śmieci do rzeki nie tylko wpływa negatywnie na jej wyląd, ale również przyczynia się do degradacji środowiska. Aby tego uniknąć, należałoby dokładnie uprzątnąć koryto Ochni. Czy tak się stanie? Zapytaliśmy o to Urząd Miasta w Kutnie, jednak czekamy na odpowiedź. O decyzji władz będziemy informować na bieżąco.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE