Reklama

Reklama

Oddaj krew i otrzymaj flagę. Przed nami patriotyczna akcja w centrum Kutna

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/archiwum KCI

Oddaj krew i otrzymaj flagę. Przed nami patriotyczna akcja w centrum Kutna - Zdjęcie główne

Oddaj krew i otrzymaj flagę. Przed nami patriotyczna akcja w centrum Kutna | foto poglądowe/archiwum KCI

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już w najbliższą środę i piątek osoby, które oddadzą krew w punkcie krwiodawstwa przy Pl. Piłsudskiego w Kutnie, zostaną obdarowane upominkiem w postaci biało czerwonej flagi.

Reklama

Organizatorami akcji są Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi, Kutnowski Klub HDK PCK i Miasto Kutno. Każdy, kto 26 i 28 kwietnia odda krew w punkcie krwiodawstwa przy ul. Barlickiego 57 (wejście od pl. Piłsudskiego) otrzyma biało-czerwoną flagę z drzewcem. 

- Jako organizatorzy (RCKiK ,Klub HDK PCK) akcji razem z Prezydentem Miasta Kutna apelujemy o udział w akcji i wywieszenie flag podczas majowych świąt patriotycznych. Pokażmy przywiązanie do naszej Ojczyzny w tych trudnych i niepewnych czasach - zachęca radny miejski, Robert Feliniak. 

Oficjalne otwarcie punktu krwiodawsta miało miejsce 8 lutego 2022 roku. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele władz Kutna i dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi.

Warto przypomnieć chociażby akcje z ubiegłego roku, jak "Różana Kropla Krwi", "Oddaj krew dla Niepodległej", czy "Choinka za życie", które spotkały się z ogromnym odzewem ze strony mieszkańców Kutna i okolic.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy