Reklama

Reklama

Odkryj taneczną pasję swojego dziecka i rozwijaj u niego zdrowy tryb życia!

Opublikowano: śr, 21 gru 2016 15:07
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Serdecznie zapraszamy dzieci lubiące ruch i dobrą zabawę na zajęcia taneczne i ruchowe do Studia Tańca Alibi. Zachęcamy rodziców do rozwijania tanecznych pasji swoich pociech. W czasach, w których czas wolny dzieci zdominowany jest przez telewizję, komputer i niezdrowe przekąski, staramy się propagować aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia po to aby, stały się one dla dzieci czymś absolutnie naturalnym.Zapraszamy na super nowości, które startują już w styczniu. Nasze zajęcia dostarczą mnóstwo frajdy Waszym dzieciom a co najważniejsze ukształtują zdrowy nawyk uprawiania sportu i rozwijania pasji już od najmłodszych lat.Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dwóch lokalizacjach: na ul.Grunwaldzkiej 3 oraz w Kutnowskim Domu Kultury. Zapewniamy naukę w grupach początkujących i zaawansowanych:Oto nasze propozycje zajęć: Start w styczniu!

Reklama

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
Gimnastyka artystyczna - to gałąź gimnastyki polegająca na wykonywaniu układów taneczno-akrobatycznych. Oprócz ćwiczeń rozciągających i gibkościowych, dla poprawy gracji, równowagi i kondycji ruchowej, dziewczynki wykonują także ćwiczenia taneczne. Gimnastyka artystyczna łączy w sobie elementy baletu, gimnastyki, tańca i umiejętności posługiwania się przyrządami.
Poniedziałek:18.00-19.00
lub
Sobota: 16.00 -17.00

MIX TANECZNY (4-6 LAT lat)

Mix taneczny- nie ma tu ograniczenia do jednego stylu, jest różnorodność technik dzięki, którym dziecko ma możliwość wyboru tej jednej ulubionej, którą w przyszłości będzie rozwijać i doskonalić. Zajęcia prowadzone są w formie radosnej, spontanicznej zabawy z tańcem.
Nasze hasło przewodnie: „Bawimy ucząc–uczymy bawiąc." Nauka kroków tanecznych i choreografii przeplatana jest ćwiczeniami i zabawami ruchowymi stymulującymi rozwój dziecka.

Środa:17.00-17.45

GWIAZDA SOLO - ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci biorących udział w turniejach tanecznych i pokazach tanecznych.

Termin zajęć ustalnany indywidualnie.

SUPER SZPAGAT - ZAJĘCIA Z ROZCIĄGANIA

Na zajęcia zapraszamy dzieci lubiące gimnastyke i rozciąganie oraz tancerzy różnych styli tanecznych (baletu, hip-hopu, jazzu). Podczas zajęć poznacie skuteczne ćwiczenia oraz metody rozciągania dzięki, którym w krótkim czasie osiągnięcie swój wymarzony cel czyli szpagat.

Czwartek – 16.00-17.00


JUMPING FROG KIDS - Układy na trampolinach

Zajęcia są znakomitą formą gimnastyki, wzmacniają ciało, uaktywniają wszystkie mięśnie, w tym najważniejszy sercowy, co prowadzi do wzmocnienia układu sercowo-naczyniowego. Zajęcia na trampolinach nie obciążają stawów a już samo stanie na trampolinie powoduje napięcie mięśni głębokich odpowiedzialnych za równowagę i stabilizację. Jest to świetny sposób na walkę z otyłością, poprawę kondycji oraz zdrowe i atrakcyjne spożytkowanie energii. Trening ten da mnóstwo radości Twojemu dziecku. Na zajęciach będzie uczona choreografia na trampolinach do konkretnej piosenki.
Wtorek:
16.00-16.45 dzieci 6-9 lat
Piątek:
17.00-17.45 dzieci 7-10 lat
17.45-18.30 -grupa pokazowa młodzieżowa


HIP HOP DLA POCZĄTKUJĄCYCH – SOBOTA (7-11 lat)

Hip hop jest to taniec niezwykle bogaty w style, charakteryzujący się ogromną dynamiką i ekspresją. Jeśli takie jest też Twoje dziecko, nie zwlekaj i przyprowadź je na zajęcia by mogło spożytkować swoją energię. Głównym celem zajęć jest zapoznanie dzieci z podstawowymi krokami w stylu hip-hop oraz nauka prostych układów tanecznych. Dzieci swoje zdolności taneczne prezętować będą na licznych imprezach plenerowych i konfrontacjach tanecznych.

Sobota:10.00 -11.00


BALET DLA POCZĄTKUJĄCYCH – SOBOTA – NOWA GRUPA

Tiulowa spódniczka, baletki i taniec to jest to co uwielbiają małe dziewczynki. Może to tylko dziewczęca zabawa a może początek pięknego hobby? Studio Tańca Alibi pomoże spełnić marzenie Państwa dzieci i wprowadzi je w w cudowny świat tańca .

Balet- jest najlepszym pierwszym tańcem do nauki dla dzieci. Przygotowuje muzycznie do każdej kolejnej formy tańca. Balet rozbudza wrażliwość na piękno i estetykę ruchu. Zajęcia baletowe dla dzieci to podstawowe ćwiczenia klasyczne wzbogacone o zabawy, wpływające na równowagę, postawę sylwetki, wzmocnienie ciała. Ponadto balet wspomaga terapię płaskostopia czy wad postawy.

Sobota: 17.00-18.00


Koszt zajęć:
50zł /miesiąc (4 zajęcia)
80zł /miesiąc (8 zajęć)
Dla dzieci, które już do nas uczęszczają na zajęcia taneczne dopłata do kolejnych zajęć wynosi jedyne 30zł.


Miejsce zajęć:
Studio Tańca Alibi – ul.Grunwaldzka 3 (koło Biedronki)

Informacje i zapisy: Dorota Ciołkowska tel.504-927-481
szczegóły na: www.studiotancaalibi.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)