Reklama

Reklama

Oficjalnie: Kutnowski Budżet Obywatelski powraca! Znamy szczegóły

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: archiwum KCI

Oficjalnie: Kutnowski Budżet Obywatelski powraca! Znamy szczegóły - Zdjęcie główne

. | foto archiwum KCI

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Po roku przerwy spowodowanej wybuchem pandemii, czas na reaktywację Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego! Tegoroczna edycja wiąże się z wieloma zmianami, które były efektem przeprowadzonych Konsultacji Społecznych oraz doświadczeń z poprzednich lat. O jakich korektach mowa?

Reklama

Do największej z nich należy wprowadzenie nowej kategorii projektów zielonych, które będą skupiać się na zadaniach z zakresu ochrony środowiska, ekologii, czystości powietrza, nasadzeń róż i pozostałej roślinności oraz zwierząt. Jednak to tylko jedna z wielu zmian, które wprowadziliśmy w KBO 2021, zatem koniecznie zapoznajcie się z nowym Regulaminem Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego!

Nowy Regulamin Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego znajdziecie pod adresem bit.ly/Regulamin_KBO2021

Mimo nowych zasad pewne rozwiązania nadal z nami zostaną. Wzorem ubiegłej edycji, tegoroczna odsłona zostanie przeprowadzona w pełni elektronicznie. Od etapu zgłaszania projektów, aż po samo głosowanie - wszystko będzie dostępne internetowo, gdziekolwiek byście się znajdowali. Cały proces tradycyjnie odbędzie się za pomocą strony https://kutno.budzet-obywatelski.org/, dzięki której już niedługo będziecie mogli składać projekty do KBO 2021. W tym roku również elektronicznie zostanie przeprowadzone zbieranie podpisów poparcia pod Waszymi projektami. Zatem będziecie mogli zebrać wymagane podpisy nie ruszając się z domu. W tej chwili platforma jest dostosowywana pod kolejną edycję i już niebawem pojawi się na niej pełny harmonogram, wraz ze wszystkimi najważniejszymi informacjami.

Jeszcze raz gorąco zachęcamy do zapoznania się z nowymi zasadami Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Śledźcie również nasz profil na Facebooku: facebook.com/BOKutno, gdzie będziemy na bieżąco zamieszczać informacje dotyczące tegorocznej edycji KBO. Zaczynamy już 15 marca!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy