Reklama

Ogłosili przetarg. Na tę inwestycję czeka wielu mieszkańców

Opublikowano:
Autor:

Ogłosili przetarg. Na tę inwestycję czeka wielu mieszkańców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Magistrat ogłosił przetarg nieograniczony na montaż windy i platformy wewnętrznej dla osób niepełnosprawnych w budynku urzędu miasta. Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie inwestycja zostanie zakończona w ciągu najbliższych miesięcy.

Kutnowski Urząd Miasta czeka na oferty od potencjalnych wykonawców do 7 sierpnia. Przedmiotem zamówienia publicznego są roboty budowlane polegające na montażu windy i platformy wewnętrznej dla osób niepełnosprawnych. Szczegóły znajdują się W TYM MIEJSCU.

Przypomnijmy – pod koniec czerwca informowaliśmy, że Miasto Kutno otrzymało na ten cel dofinansowanie w wysokości 150 tys. zł z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Magistrat informował wówczas, że winda zamontowana będzie w głównym wejściu od strony placu Marszałka J. Piłsudskiego, natomiast platforma dla niepełnosprawnych przy wejściu od ul. Podrzecznej.

- Montaż tych urządzeń zwiększy dostępność urzędu dla interesantów poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz umożliwi pełny dostęp do wszystkich wydziałów w czterokondygnacyjnym budynku urzędu – informował Urząd.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE