Reklama

Reklama

Olek Klembalski wydaje swój debiutancki singiel! "To od zawsze było moim marzeniem"

Opublikowano: śr, 23 mar 2022 14:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W zeszłym roku zachwycał swoim głosem w The Voice Kids, teraz przyszedł czas wrzucić kolejny bieg. Przed Olkiem Klembalskim z Kutna świat stoi otworem, a kolejnym dużym krokiem na drodze do muzycznej kariery może okazać się jego debiutancki singiel pt. "Ulotnie". Premiera już coraz bliżej!

Reklama

W kwietniu 2021 roku o Olku Klembalskim usłyszała cała Polska. Niespełna 15-letni wówczas kutnianin dotarł do wielkiego finału The Voice Kids. Olek nie spoczywa na laurach i robi wszystko, by jego kariera wskoczyła na kolejny poziom. Czy kluczem do sukcesu będzie debiutancki singiel? Premiera odbędzie się 24.03 w (czwartek) o godz. 00:00 we wszystkich serwisach streamingowych, a teledysk będzie dostępny od godz. 17.00 na YouTube.

Co do powiedzenia o swojej dotychczasowej twórczności i pierszym singlu ma sam Olek?

Nazywam się Olek Klembalski. Mam 16 lat. Muzyka towarzyszy mi od najmłodszych lat. Gram na skrzypcach i pianinie oraz kształcę się muzycznie w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Karola Kurpińskiego w Kutnie. W dzieciństwie występowałem w musicalach, mam też za sobą doświadczenie związane z dubbingiem w serialu pod tytułem „Astronauci”. Jestem finalistą IV edycji The Voice Kids oraz laureatem wielu konkursów i festiwali międzynarodowych i ogólnopolskich. Od jakiegoś czasu komponuję muzykę do własnych utworów. Sprawia mi to ogromną satysfakcję i radość. W marcu światło dzienne ujrzy mój debiutancki singiel “ulotnie”. Mam w planach tworzyć bardzo dużo muzyki, wydawać piosenki oraz częściej występować publicznie. 

Wydanie własnej piosenki od zawsze było moim marzeniem i choć zajęło to trochę czasu bardzo się cieszę, że właśnie singlem “ulotnie” mogę zadebiutować na polskim rynku muzycznym w wieku 16 lat! Komponować próbowałem już jakiś czas temu, powstawały pewne melodie, pewien wstęp - wtedy nie wiedziałem, że kiedyś usłyszę go w moim pierwszym singlu! Ponieważ wszystko wziąłem we własne ręce potrzebowałem wsparcia w pisaniu i produkcji piosenki. Wtedy z pomocą przyszła moja dobra koleżanka Maya Wasserman, z którą napisałem muzykę i która zrobiła aranżację i wyprodukowała utwór. Gdyby nie ona, nie wiem, czy mógłbym teraz mówić o jakiejkolwiek piosence.

Tekst specjalnie dla mnie napisała Aleksandra Potrykus, opowiedziałem jej o swoich planach, przeprowadziliśmy wiele rozmów, tak aby wszystko co chciałem przekazać znalazło się w piosence. Opowiada ona o ulotnych chwilach, momentach, które chcemy, aby trwały wiecznie. Niestety upływający czas nam na to nie pozwala. Chcemy zachować wspomnienia i zawarte znajomości jak najdłużej w naszej pamięci, ponieważ często mimo pojawiających się sporów, pamiętamy wspólnie przeżyte chwile. Myślę, że ten tekst ma bardzo uniwersalny charakter, taki, z którym odbiorcy mogą się utożsamiać.

Jeśli chodzi o sam singiel, utrzymany jest on w dość poważnej stylistyce, chciałem, żeby był on zgodny ze mną i moim gustem muzycznym. Lubię taką podniosłą, a zarazem spokojną muzykę. Słychać w niej wiele instrumentów, a motyw przewodni to pianino i skrzypce. Nie chcę się ograniczać do jednego stylu muzycznego, a przy następnych utworach na pewno spróbuję czegoś innego. Jedno jest pewne, w każdy z nich włożę całe swoje serce.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy