Reklama

Reklama

Będzie duża impreza w powiecie kutnowskim! Trwają intensywne przygotowania [ZDJĘCIA]

Opublikowano: śr, 23 mar 2022 12:10
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W powiecie kutnowskim odbędzie się impreza rangi mistrzowskiej. Wiadomo, że weźmie w niej udział około 200 uczestników, a wszystko odbędzie się w Krośniewicach. O przygotowaniach informuje Starostwo Powiatowe w Kutnie.

Reklama

Za niecałe 2 tygodnie w Krośniewicach ma odbyć się wydarzenie sportowe z udziałem około 200 osób. Chodzi o Mistrzostwa Polski w Łucznictwie, które ściągną do powiatu kutnowskiego młodzieżowe drużyny z całej polski. 

Starostwo Powiatowe w Kutnie podkreśla, że organizacyjnie jest to ogromne przedsięwzięcie, dlatego wczoraj w Hali Sportowej w Krośniewicach spotkali się organizatorzy tego nietuzinkowego wydarzenia. 

Patronat nad Mistrzostwami Polski objął Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber, Starosta Powiatu Kutnowskiego Daniel Kowalik oraz Burmistrz Krośniewic Katarzyna Erdman.

- Mistrzostwa rangi krajowej to naprawdę ogromne wydarzenie i zaszczyt dla powiatu kutnowskiego. Organizacja tego wydarzenia nie byłaby możliwa bez ciężkiej, tytanicznej wręcz pracy powiatowej sekcji łuczniczej pod przewodnictwem Pana Marka Drabika. W najśmielszych snach nie przypuszczałem, że nowo utworzona sekcja łucznicza zaowocuje tak ważną imprezą na terenie powiatu w tak krótkim czasie. – mówi Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski

Ogólnopolski turniej zaplanowany jest na weekend 2-3 kwietnia w hali sportowej w Krośniewicach.

- To duże wyróżnienie dla naszej gminy, ale także nie lada wyzwanie organizacyjne. Wierzę, ze przy współpracy z Wydziałem Promocji Starostwa Powiatowego godnie ugościmy uczestników mistrzostw – mówi Katarzyna Erdman, Burmistrz Krośniewic.

Ze względów bezpieczeństwa nie będzie możliwości udziału publiczności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy