Reklama

Reklama

[WIDEO] Olek z Kutna zachwycił w The Voice Kids. Jego śpiew obrócił wszystkie fotele!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Piorunujące wejście do talent show zaliczył Aleksander Klembalski. Podczas przesłuchań w ciemno, podopieczny kutnowskiego MDK-u oczarował jurorów wykonaniem piosenki "Have I told you lately" Roda Stewarta.

Reklama

The Voice Kids to program składający się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału. Podczas pierwszego etapu, młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat próbują zaczarować swoim głosem Trenerów. 

Z łatwością ta sztuka udała się 14-letniemu Olkowi Klembalskiemu z Kutna. Premiera odcinka z jego udziałem odbyła się wczoraj o godz. 20:30. Wystarczyło kilka sekund, by w stronę Olka odwróciły się wszystkie fotele jurorów. Po udanym występie przyszedł czas na dokonanie wyboru drużyny. Wybór młodego kutnianina padł na ekipę Dawida Kwiatkowskiego. 

Podczas Przesłuchań w ciemno każdy z Trenerów bierze pod swoje skrzydła piętnastkę dzieciaków. W etapie Bitew uczestnicy podzieleni będą na trzyosobowe grupy, które stoczą ze sobą muzyczną walkę. 

Zwycięzcy trafiają do etapu Sing Off, w którym Trenerzy wybierają dziewiątkę finalistów – po trzy osoby z każdej drużyny. W Finale zwycięzca, wybrany za pomocą głosowania SMS, otrzyma nagrodę główną.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy