Reklama

Reklama

Olka Klembalskiego z Kutna znów usłyszy cała Polska! Gdzie i kiedy? [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Olek Klembalski, o którym niedawno dzięki programowi The Voice Kids usłyszała, cała Polska ponownie wystąpi przed szeroką publicznością. Gdzie tym razem będziemy mogli usłyszeć młodego kutnowskiego wokalistę?

Reklama

Jak wynika z informacji zamieszczonych w mediach społecznościowych, Polskie Radio Dzieciom z okazji Dnia Dziecka przygotowało koncert z udziałem artystów, którzy w ciągu kilku najbliższych mogą zawojować listy przebojów. W tym gronie znalazł się Olek Klembalski z Kutna.

- Emisja koncertu na naszej antenie już we wtorek 1 czerwca o godzinie 17:00 oraz - w formie streamingu wideo - na stronie internetowej, Facebook, a także na kanale YouTube Polskiego Radia Dzieciom. Nasi dziennikarze zapraszają do słuchania Polskiego Radia Dzieciom i śledzenia mediów społecznościowych, bo już od 28 maja wielkie odliczanie do Dnia Dziecka, wywiady z gwiazdami oraz wiele atrakcji! - podaje Polskie Radio Dzieciom.

Na scenie w studiu koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie wystąpią: Eryk Waszczuk, AniKa Dąbrowska, Ala i Ola Tracz oraz Olek Klembalski.

Artyści przygotowali dla słuchaczy stacji piosenki doskonale znane z anteny Polskiego Radia Dzieciom.

  • Ala Tracz - laureatka I Konkursu Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom, reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2020 - zaprezentuje piosenki „Do słońca” i „I”ll be standing”, a wspólnie z siostrą Olą Tracz „Przed nami cały świat”.
  • Eryk Waszczuk – także laureat I Konkursu Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom - zaśpiewa przeboje: „Horyzont”, „Jak w niebie”, czy „Gdy podasz mi dłoń”, które pochodzą z jego płyty „Start.Rec”.
  • AniKa Dąbrowska wykona utwory „Przyjaciółka”, „Do gwiazd”, „Niewidzialna” oraz „Małe skrzydła”.
  • Z kolei covery „Kiedyś” i „Your song” zaśpiewa Olek Klembaski.

Koncertu będzie można posłuchać w Polskim Radiu Dzieciom, ale można go też zobaczyć! Zapraszamy już we wtorek 1 czerwca do Polskiego Radia Dzieciom, a także na Facebook stacji, stronę internetową i YouTube Polskiego Radia Dzieciom.

- 1 czerwca przez cały dzień na antenie Polskiego Radia Dzieciom będzie można słuchać o tym, co dzieciom najbardziej się podoba w byciu dzieckiem. W tym wyjątkowym dniu Martyna Chuderska i Smok Adaś zapraszają na rodzinny „Poranek w Polskim Radiu Dzieciom" (godz. 7.00-10.00), w którym będą się działy rzeczy niezwykłe! - podaje rozgłośnia.

Dzieci uruchomią zagadkową maszynę, z której wyskakiwać będą niespodzianki dla Słuchaczy! Żeby wziąć udział w zabawie wystarczy zadzwonić do studia i wypowiedzieć tajemnicze zaklęcie. Jeśli chcecie je poznać słuchajcie Polskiego Radia Dzieciom.

W „Muzycznych podróżach" (godz. 10.00-11.00) dzieci będą śpiewały dzieciom. Słuchacze poznają dziecięce gwiazdy estrady, dowiedzą się o dziecięcych latach Natalii Kukulskiej oraz wysłuchają rozmowy z chórzystami Chóru Agaty Steczkowskiej.

- Z kolei prowadzący „Popołudnik w Polskim Radiu Dzieciom” (godz. 15.00-17.00) sprawdzi, jak obchodzony jest Dzień Dziecka w Polsce i na świecie. Dzieci będą mogły uczestniczyć w zabawie językowej, w której to zadaniem będzie powtórzenie zdania „Dzień Dziecka w Polskim Radiu Dzieciom" w różnych językach, np. angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, japońskim i wielu innych – czytamy w informacji podanej przez Polskie Radio Dzieciom.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy