Reklama

Oświadczenie ONR-u: Odcinamy się od pobicia przy Holenderskiej

Opublikowano:
Autor:

Oświadczenie ONR-u: Odcinamy się od pobicia przy Holenderskiej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowskie struktury Obozu Narodowo-Radykalnego wydały oświadczenie w sprawie pobicia Ukraińców przy ul. Holenderskiej. Członkowie ONR są zniesmaczeni zachowaniem chuliganów, co więcej oburza ich fakt, iż na murach budynków pracowniczych pozostawiono symbol Polski Walczącej, co zdaniem narodowościowców w zaistniałej sytuacji godzi w dobre imię polskich bohaterów.

- Działacze kutnowskiego oddziału Obozu Narodowo-Radykalnego odcinają się od zdarzeń jakie miały miejsce 17.01.2016r. przy ulicy Holenderskiej. Oświadczamy tym samym, iż żaden z naszych działaczy nie brał udziału w zajściu. Nie popieramy tego typu aktów przemocy. Używanie symbolu Polski Walczącej przy takich zdarzeniach jest naszym zadaniem niestosowne, to znak przypominający o polskich bohaterach, któremu należy się szacunek. Dodatkowo przy sprawcach znaleziono amfetaminę, a jak wiadomo ONR nie popiera spożywania narkotyków i stara się nie mieć do czynienia z takimi ludźmi - czytamy w oświadczeniu ONR Kutno.

O niedzielnym zajściu przy ul. Holenderskiej udało się nam porozmawiać z poszkodowanymi Ukraińcami. Więcej w dzisiejszym wydaniu Gazety Lokalnej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE