Reklama

Oszukali kutniankę na 46,5 tysiąca Euro! Krzysztof Rutkowski namierzył ich w... Afryce!

Opublikowano:
Autor:

Oszukali kutniankę na 46,5 tysiąca Euro! Krzysztof Rutkowski namierzył ich w... Afryce! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnianka, od której przestępca wyłudził ponad 46 tysięcy euro i Krzysztof Rutkowski, który odnalazł międzynarodowych cyberoszustów w Nigerii. Portal patriot24.net podaje bardzo ciekawe informacje dot. sprawy prowadzonej przez Komendę Powiatową Policji w Kutnie.

Poszkodowana kobieta poinformowała kutnowską policję o tym przestępstwie 29 stycznia br. Tego samego dnia córka poszkodowanej starszej pani spotkała się z dziennikarką patriot24.net, a jednocześnie zwróciła się o pomoc do Krzysztofa Rutkowskiego.

- W ciągu trzech dni roboczych nasz dział do walki z cybersprzestępczością ustalił dokładnie, w którym miejscu w Nigerii znajduje się baza operacyjna oszustów. Te szczegółowe dane w dniu wczorajszym przekazaliśmy Komendantowi Powiatowemu Policji w Kutnie – informuje Krzysztof Rutkowski.

Portal patriot24 dodaje, że K. Rutkowski dysponuje szczegółowymi informatycznymi danymi dotyczącymi zarówno komputera oszustów, jak i drobiazgowymi danymi identyfikującymi serwer i pocztę mailową oszustów.

- Jednocześnie w nocy nawiązaliśmy kontakt z szefem wydziału kryminalnego Komendy Głównej Policji w Nigerii i również jemu przekazaliśmy te informatyczne dane. Oraz informacje, że szczegółowe działania prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kutnie - dodaje Krzysztof Rutkowski.

Więcej informacji w tej sprawie znajdziesz na portalu patriot24.net.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE