Reklama

Reklama

Otwarcie nowego sklepu już w tym tygodniu! Na klientów mają czekać wyjątkowe promocje

Opublikowano: wt, 25 sty 2022 13:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wielkimi krokami zbliża się otwarcie nowego dyskontu w Żychlinie. Chodzi o sklep spod szyldu Netto, który zastąpi zamknięty w październiku ubiegłego roku market Tesco.

Reklama

W czerwcu 2020 roku Tesco poinformowało o sprzedaży swojego biznesu w Polsce firmie Salling Group A/S (właściciel sieci Netto). Transakcja objęła 301 sklepów, w tym ten zlokalizowany przy ul. Żeromskiego 5 w Żychlinie. 

- Chciałbym podziękować wszystkim naszym koleżankom i kolegom z Tesco w Polsce za ich zaangażowanie w obsługę klientów w Polsce przez tak wiele lat. Energia i zaangażowanie, jakie wykazali w ciągu ostatnich dwóch lat, przekształcając Tesco w Polsce na model dwuformatowy, były niesamowicie imponujące. Uważamy, że ta transakcja to najlepszy sposób zabezpieczenia przyszłości firmy dla naszych pracowników i klientów w Polsce - komentował wówczas Dave Lewis, prezes Grupy Tesco.

Budynek po dawnym Tesco w Żychlinie został w pełni wyremontowany. Otwarcie sklepu Netto przy ul. Żeromskiego zaplanowano na czwartek, 27 stycznia, godz. 8:00. Na klientów przez cały dzień, tj. do 22:00 czekać będzie szereg promocji.

Dyskont będzie czynny od poniedziałku do soboty, w godzinach od 6:00 do 22:00.

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)