Reklama

Otwarcie Vianor!

Opublikowano:
Autor:

Otwarcie Vianor! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od 1 października w Kutnie przy ulicy Żwirki i Wigury (naprzeciwko Stacji kontroli Pojazdów PKS), otwarty został kolejny serwis sieci Vianor należącej do fińskiego producenta opon Nokian. To już 52 serwis na terenie naszego kraju. Ten jednak pod każdym względem jest wyjątkowy. Adaptowany i gruntownie odnowiony obiekt, unikalna i bardzo widoczna dla każdego klienta wizualizacja zewnętrzna, 5 stanowisk obsługi mechanicznej i oponiarskiej, myjnia oraz najnowocześniejszy sprzęt do sprawdzania i ustawiania geometrii 3D firmy Hunter plasują go w elitarnym gronie serwisów flagowych sieci Vianor.Do serwisu zapraszamy klientów indywidualnych i flotowych po opony osobowe i ciężarowe wszystkich marek, wysokiej jakości akcesoria samochodowe oraz na myjnię i serwis mechaniczny samochodów każdej marki. Profesjonalny personel zadba, aby każdy klient został kompleksowo obsłużony i wyszedł z serwisu w poczuciu pełnego zadowolenia. Wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach dostosowanych do lokalnego rynku.

Serwisom sieci Vianor od zawsze przyświeca przede wszystkim wysoka jakość świadczonych usług. Stąd też klienci znajdą w kutnowskim serwisie przestronny punkt przyjęcia klienta z komfortowym wyposażeniem, gdzie w przyjemnych warunkach można zaczekać na wykonywanie usługi. Dedykowane narzędzia elektroniczne i procedury serwisowe pozwolą klientom na pełen wgląd w zakres proponowanych przez serwis usług, co pomoże zoptymalizować zakres obsługi pojazdu i jej koszty.
Reasumując, Kutno zyska wysokiej jakości punkt serwisowy, gdzie każdy posiadacz samochodu będzie mile widziany i traktowany w sposób specjalny. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do skorzystania
z ofert promocyjnych i rabatów przed zbliżającym się sezonem zimowym.


Michał Antoszkiewicz
Vianor Country Manager

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE