Reklama

Reklama

Otwarto listę rodzin Szlachetnej Paczki. A której z nich Ty pomożesz?

Opublikowano: 20 listopada 2017 11:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już po raz szósty na terenie naszego miasta i powiatu organizowany jest projekt SZLACHETNA PACZKA . Jak co roku, wytypowane rodziny odwiedzili wolontariusze i określili zakres potrzebnej pomocy.

Reklama

Na stronie Szlachetnej Paczki dostępna jest już baza rodzin w potrzebie, którą stworzono w ramach XVII edycji projektu. Rodziny te czekają na swojego darczyńcę. Szczegóły o tym, jak wesprzeć potrzebujących znajdują się na wyżej wymienionej stronie.

- W chwili obecnej w bazie znajduje się kilka opisów rodzin z Kutna i powiatu kutnowskiego, jednak w ciągu kliku najbliższych dni będą pojawiać się kolejne. Planujemy pomóc ponad trzydziestu rodzinom. Wśród najważniejszych potrzeb jest głównie żywność, środki czystości, odzież lub meble, ale potrzeby każdej z rodzin są bardzo indywidualne stąd ich różnorodność - mówi Justyna Szadkowska, liderka Szlachetnej Paczki w Kutnie.

Darczyńcą może zostać każdy - osoba prywatna, firma, szkoła, grupa znajomych, itd. Jeśli ktoś z państwa chciałby zostać dobrym duchem jakiejś rodziny i przyczynić się do tego, że w czyimś domu w tegoroczne święta Bożego Narodzenia zagości radość, proszę zostać darczyńcą. Finał Szlachetnej Paczki odbędzie się 9 i 10 grudnia. Wtedy to przygotowane prezenty trafią do rodzin.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)
 • 4 lata temu | ocena +3 / -3

  jodek

  Tylko dla emerytów i rencistów, którzy maj nieraz 600-700 zł na życie , bo dzieci to mają 500+ i wszystkiego pod dostatkiem, u moich sąsiadów pomarańcze i sucha wędlina , to leżąa na śmietniku, psy mają wyżerke.

 • 4 lata temu | ocena +6 / -6

  justyn szadkowski

  jest może program szlachetna piczka dla potrzebujących?

  • 4 lata temu | ocena +2 / -2

   AspireE15 zalogowany

   a może , znalazłyby się takie !!!!