Reklama

''Państwo w Państwie'' pod Krośniewicami. Dziś emisja programu!

Opublikowano:
Autor:

''Państwo w Państwie'' pod Krośniewicami. Dziś emisja programu!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nielegalnemu składowisku chemicznych odpadów w Szołajdach poświęcony będzie dzisiejszy odcinek programu "Państwo w Państwie" emitowanego na antenie telewizji Polsat.

Przypomnijmy, że w Szołajdach, wsi zlokalizowanej tuż przy granicy z Krośniewicami znajdują się beczki z toksycznyi odpadami. Mieszkańcy skarżą się na poważne problemy ze zdrowiem, lecz tutejszych samorządów nie stać na utylizację odpadów. Władze ostrzegają, że może dojść nawet do ewakuacji mieszkańców okolicznych wsi. Pisaliśmy o tym tutaj - KLIK.

Dzisiaj, na Polsacie w programie "Państwo w Państwie" wyemitowany zostanie materiał przygotowany przez Ewę Żarską (dziennikarka zmarła 17 kwietnia). Poczętek o godz. 19:30.

- Na jednej z prywatnych działek w wielkopolskich Szołajdach właściciel zorganizował nielegalne składowisko chemikaliów. Toksyny tam przetrzymywane są niebezpieczne dla zdrowia i życia mieszkańców. Doszło nawet do tego, że wójt gminy chiał przeprowadzić ewakucję. Więcej już o 19:30 w ostatnim reportażu przygotowanym przez Ewę Żarską. - czytamyw zapowiedzi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE