Reklama

Paweł Łuczak nowym prezesem ECO Kutno

Opublikowano:
Autor:

Paweł Łuczak nowym prezesem ECO Kutno - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na dzisiejszej sesji Rady Miasta oficjalnie pożegnano dotychczasowego prezesa spółki ECO Kutno, Kamila Matolicza. Od 1 maja jego obowiązki przejmie Paweł Łuczak z opolskiej grupy ECO. Za współpracę i wkład w rozwój energetyki cieplnej w Kutnie dziękował prezydent Zbigniew Burzyński jednocześnie życząc powodzenia nowemu prezesowi.

Kamil Matolicz, po 7 latach pracy w Kutnie, został przeniesiony na mocy porozumienia stron do grupy ECO z Jeleniej Góry.

- Zdaję sobie sprawę, że zmiana osoby zarządzającej może wprowadzić różnego rodzaju zaburzenia w funkcjonowaniu spółki. Z moim następcą przekazujemy sobie obowiązki od dłuższego czasu, aby nikt nie odczuł zmiany na stanowisku prezesa. Mam nadzieję, że wspólnie z pracownikami, zespołem i mieszkańcami Kutna udało się trochę zmienić oblicze tej branży. Liczę na to, że dalsze zmiany, zapoczątkowane już w tym roku, przyniosą dla Kutna same pozytywne skutki - mówił Kamil Matolicz.

Nowy prezes, Paweł Łuczak, podkreślał, że prezes Matolicz w ciągu 7 lat swojej pracy zrobił bardzo wiele. Zapewniał przy tym, że zrobi wszystko, aby dorównać swojemu poprzednikowi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE