Pierwsza ligowa porażka "Miejskich" (wideo)

Pierwsza ligowa porażka "Miejskich" (wideo) - Zdjęcie główne

WydarzeniaPiłkarze MKS Kutno w 5. kolejce III ligi łódzko-mazowieckiejniespodziewanie przegrali na własnym terenie z KP Piaseczno 1–3 (1–1). Topierwsza porażka kutnian pod wodzą Kamila Sochy.Pierwsi na prowadzenie wyszli niespodziewanie goście z Piaseczna. W 33. minucie Dawid Klepczyński dośrodkował wprost na głowę Przemysław Łaskiego, a ten pokonał Jakuba Skrzypca. Chwilę wcześniej Mariusz Jakubowski trafił w słupek.Kutnianie odpowiedzieli w doliczonym czasie pierwszej połowy. Na strzał z rzutu wolnego z ponad 25 metrów zdecydował się Dariusz Lipiński i... piłka zatrzepotała w siatce. Stadiony świata!Po przerwie gole zdobywali tylko piłkarze z Piaseczna. Najpierw w 50. minucie kutnowskiego golkipera pokonał Daniel Złoch, zaś dziewięć minut później na 3-1 strzelił Przemysław Łaski i było już po meczu.Podopieczni Kamila Sochy do ostatniego gwizdka sędziego nie potrafili odpowiedzieć choćby jednym trafieniem i pierwsza ligowa porażka w tym sezonie stała się przykrym faktem.MKS Kutno 1–3 KP Piaseczno0–1 33’ Przemysław Łaski1–1 45’ Dariusz Lipiński1–2 50’ Daniel Złoch1–3 59’ Przemysław ŁaskiŻółte kartki: Przemysław Michalski – Uwakwe, Kościanek;MKS Kutno: Skrzypiec - Grzybowski,Dopierała (65' Robert Kowalczyk), Przemysław Michalski, Broniarek - Płacheta, Lipiński, Kubiak, Jakubowski (58' Zagajewski), Rosiak - Dzięgielewski;