Reklama

Reklama

Pierwszy powiatowy piknik za nami. Kolejne tuż tuż [ZDJĘCIA]

Opublikowano: wt, 14 cze 2022 08:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od pikniku w Szkole Podstawowe im. Kornela Makuszyńskiego w Łaniętach ruszył cykl wydarzeń spod szyldu „Bezpieczny Powiat”. Impreza rozpoczęła się prelekcjami służb mundurowych – policji, straży pożarnej, 9 ŁBOT oraz przedstawicieli instytucji powiatowych – KRUS oraz SANEPID. Obecni byli również przedstawiciele Kutnowskiego Szpitala Samorządowego i Nadleśnictwa Kutno z siedzibą w Chrośnie.

Reklama

Powiat Kutnowski reprezentowali człokowie zarządu Powiatu Kutnowskiego - Tomasz Walczewski Marek Kubasiński oraz przewodniczący Rady Powiatu Kutnowskiego Marek Ciąpała.

- Rozpoczynamy cykl pikników, które mają na celu uświadomić dzieci i młodzież jakie zagrożenia czyhają na nich podczas wakacji. Omówiono spoty „bezpiecznie nad wodą”, bezpiecznie na wsi” oraz „bezpieczny pieszy”. Po prelekcjach przygotowaliśmy dla dzieci mnóstwo atrakcji takich jak malowanie twarzy, dmuchańce czy pokazy służb mundurowych. Zapraszamy w środę do Strzelec, a następnie do Nowego, Bedlna i na podsumowanie akcji do Dąbrowic – mówił Tomasz Walczewski Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego

Pomimo deszczu wszyscy bawili się świetnie, a część imprezy przeniosła się do szkoły. Dla dzieci były jabłka, kiełbasa prosto z grilla, napoje, wata cukrowa, popcorn i gofry, dmuchańce, pokazy służb mundurowych, pokazy pierwszej pomocy w których udział wziął nawet Przewodniczący Powiatu Kutnowskiego Marek Ciąpała. Dodatkowo była m.in. zabawa z postaciami z bajek i malowanie twarzy.

- Jestem bardzo zadowolony, że Powiat Kutnowski zaprosił nas do współpracy przy tak ważnym tematycznie pikniku. Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży jest dla nas priorytetem. Cieszę się, że dzieci bawiły się i edukowały jednocześnie. Dziękuję Powiatowi za współpracę – mówił Tomasz Szczęsny, wójt Gminy Łanięta.

Info: powiat kutnowski

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy