Reklama

Reklama

Pijani kierowcy, kolizje i wykroczenia: kutnowska policja podsumowuje akcję "Znicz"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/archiwum KCI

Pijani kierowcy, kolizje i wykroczenia: kutnowska policja podsumowuje akcję "Znicz" - Zdjęcie główne

Kutnowska policja podsumowuje akcję "Znicz 2021" | foto poglądowe/archiwum KCI

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od 29 października do 2 listopada trwała policyjna akcja "Znicz 2021", w której uczestniczyli policjanci z kutnowskiej komendy. W ciągu tych dni na drogach powiatu kutnowskiego doszło do jednego wypadku drogowego i 25 kolizji. Policjanci zatrzymali sześciu kierujących, którzy wsiedli za kierownicę po alkoholu.

Reklama

W tym roku akcja "Znicz " trwała pięć dni, począwszy od 29 października.

- Przez ten czas stróże prawa czuwali nad płynnością ruchu na głównych ciągach komunikacyjnych, ale również patrolowali okolice cmentarzy, dbając o mienie i bezpieczeństwo odwiedzających je osób - informuje podkom. Edyta Machnik z kutnowskiej policji. 

W ciągu tych kilku dni na kutnowskich drogach doszło do jednego wypadku drogowego. Policjanci odnotowali 25 kolizji, w których nikt nie odniósł poważnych obrażeń. W tym czasie funkcjonariusze przeprowadzili blisko 180 kontroli trzeźwości. Spośród nich 6 kierowców wsiadło za kierownicę pod wpływem alkoholu. Ujawniono łącznie 125 wykroczeń w ruchu drogowym, w tym 64 dotyczyło przekroczenia dozwolonej prędkości.

- Dziękujemy zarówno kierowcom, jak i pieszym za cierpliwość podczas chwilowych utrudnień w ruchu i stosowanie się do wydawanych poleceń. Wszystko to usprawniło pracę policjantom i miało wpływ na bezpieczeństwo - dziękują kutnowscy policjanci. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy